شهرچی
شهرچی

شهرچی در سال 1400 با هدف ایجاد فضایی عامه پسند جهت معرفی و آگهی رایگان کسب و کار و مشاغل همچنین راهنمای اماکن عمومی شهری شروع به کار کرد.

معرفی و راهنمای مشاغل و خدمات

در شهرچی می توانید

  • به عنوان صاحب کسب و کار ، خدمات یا فروشگاه خود را همراه با انتخاب شهر و محل دقیق آن از روی نقشه معرفی کنید تا افراد بیشتری با کسب و کار شما آشنا گردند و در صورت نیاز با استفاده از مسیریابی اپلیکیشن محل آگهی شما را پیدا کرده و به مشتریان شما تبدیل گردند.
  • به عنوان مشتری، به آسانی خدمات یا فروشگاه مورد نظرتان را بر اساس شهر و محله و موضوع جستجو و نزدیک‌ترین‌ آن ها را بیابید.
  • به عنوان مشتری، به فروشگاه یا خدماتی که از آن استفاده کرده اید امتیاز داده و برای راهنمایی و کمک به کاربران دیگر در صفحه آن فروشگاه یا خدمت، نظر خود را بیان کنید.

برای قرار دادنِ آگهی‌های خود در شهرچی

پس از مشخص کردن شهرتان ، علامت «+» را انتخاب کنید و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است. شما می‌توانید برای آگهی تان عکسی نیز انتخاب کنید. همچنین برای افزایش اعتبار آگهی هایتان، اطلاعات حساب کاربری خود را در تنظیمات کامل کنید.

به این ترتیب کاربران شهرچی به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی، شما را راحت‌تر خواهند یافت.

 

معرفی رایگان مشاغل و راهنمای اماکن شهری

در شهرچی کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروش و خدمات و تبلیغات همچنین توافقات و شرایط کاری شما و … ، شهرچی هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان تمام جنبه‌های مختلف امنیتی و … را در نظر بگیرند.

 

کسب و کارت رو به رایگان و بدون تاریخ انقضا در شهرچی آگهی کن.
دانلود اپلیکیشن شهرچی